Regulamin forum

Regulamin naszego forum
Administrator
Site Admin
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 17, 2021 5:09 pm

Regulamin forum

Post autor: Administrator »

Dokładnie zapoznaj się z treścią niniejszego regulaminu zanim zaczniesz dodawać nowe posty na naszym forum.
Rejestrując się na Forum news.niska-emerytura.pl, akceptujesz w całości i bez zastrzeżeń ten Regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać.

Regulamin Forum news.niska-emerytura.pl

1.Forum news.niska-emerytura.pl służy wymianie poglądów, doświadczeń i informacji w tematach, które nas interesują.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności Forum news.niska-emerytura.pl nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która nie szanuje podstawowych praw i wolności człowieka. Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, ani niezrozumiała do odczytania. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez Forum news.niska-emerytura.pl i będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum.

6.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Forum news.niska-emerytura.pl można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej,
niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach


*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!

Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a linki z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.Forum news.niska-emerytura.pl zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator
kasiunia
Posty: 159
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:33 pm

Re: Regulamin forum

Post autor: kasiunia »

Przeczytane , przyjęte do wiadomośći, pozdrawiam.
Violuśka
Posty: 83
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:27 am

Re: Regulamin forum

Post autor: Violuśka »

Przyjęłam do wiadomości, pozdrawiam serdecznie wszystkich.
ODPOWIEDZ